DZIĘKUJĘ !!! DO ZOBACZENIA….

IMG_5427

Kochani!

Zdarza się w życiu taki moment, kiedy trzeba zwolnić tempo. Taka piękna chwila w moim życiu nastała 5 lat temu, kiedy postanowiłam troszkę odpocząć, wycofać się z show-biznesu, zresetować mózg. To właśnie wtedy założyłam mojego bloga, który był i jest dla mnie źródłem nieustającej radości, że stworzyłam coś sama. Coś tak różnorodnego.

Ale potem przychodzi w życiu taki moment, kiedy dostajesz propozycję NIE DO ODRZUCENIA! I tak właśnie się stało parę tygodni temu, kiedy zaproponowano mi objęcie stanowiska szefa działu PR Telewizji Polsat. Ogromne wyzwanie, z którego jestem bardzo dumna! Prawdopodobnie, największe w moim życiu.

W związku z nową pracą, jestem zmuszona zawiesić mojego bloga. Nie byłabym w stanie pogodzić tych dwóch działalności. Ale jak wiecie, w internecie nic nie ginie! Zostawiam Wam ponad 1200 tekstów, kilkaset wywiadów i tysiące zdjęć, które we mnie zawsze budzą najczulsze wspomnienia. Dziękuję Wam za wszystkie komentarze i lajki i za wszystkie miłe słowa. Dziękuję wszystkim moim korespondentom za podzielenie się swoimi doświadczeniami i opowieściami! Dziękuję wszystkim firmom i instytucjom, z którymi miałam zaszczyt współpracować. Dziękuję Wam wszystkim, że byliście ze mną przez ponad 4 lata Na końcu czerwonego dywanu. Wracam teraz na jego początek, ale z zupełnie innej perspektywy ….

Dziękuję!

Ewa Wojciechowska

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz