FINAŁ FRESH FACES POLAND 2016

ula-1

18-letnia Urszula Gumieniak z Białegostoku wygrała II edycję konkursu Fresh Faces Poland 2016. Ula pokonała kilkaset kandydatek z całej Polski, a jurorów urzekła nie tylko jej świeża, piękna twarz, ale również silny charakter i pewność siebie tak potrzebne w świecie modelingu.

zyj9

ula-2

cgcifq

Gala finałowa Fresh Faces Poland 2016 zorganizowana przez Maggie Haese i Magteam Model Management odbyła się 29 listopada w Villi Foksal w Warszawie. Na wybiegu zaprezentowało się 12 modelek i 8 modeli, m.in.w strojach kąpielowych firmy She, w garniturach Pako Lorente oraz specjalnie na tę okazję zaprojektowanej kolekcji Violi Śpiechowicz. Uszyta z tkaniny z pokrzyw kolekcja “Women’s Resolution” przedstawia kobiecość w różnych ujęciach, od transparentnej koszulki z organicznymi wykończeniami, poprzez niezobowiązujące narzutki, do elegancji z militarnymi akcentami. Niewinność miesza się ze stanowczością i gotowością do walki. To jest kolekcja, która odzwierciedla urok i siłę kobiet.

m-175m-174m-171

W jury Fresh Faces Poland 2016 zasiedli:

– Maggie Haese – Prezes Magteam Model Management i Fresh Faces  Poland

– Iwona Kossman – Prezes Marquard Media Polska

– Alexa Łuczak – polska top modelka w Japonii oraz ambasadorka konkursu Fresh Faces

– Dai Madea – agencja modelek IMAGE z Tokio

– Francesca Trosari  – agencja modelek Tomorrow z Mediolanu

– Federico Superina – agencja modelek The Industry Mgmt NYC, przedstawiciel z PIER59 STUDIOS

m-50

Jurorzy: Alexa Łuczak, Iwona Kossman, Maggie Haese i Federico Superina

Poza Urszulą Gumieniak kolejne tytuły i wyróżnienia zdobyli:

Juri Zvarko – jako najlepszy męski model

jurii-1

Możliwość głosowania na swoich faworytów mieli również internauci. Ich zdaniem najlepsi byli Dominika Czudek i Filip Koperski.

dominika-1 filip-1

Najlepszą modelką wybiegową uznano Gabrielę Petrykowską.

gabi-1 gabi2

Za najbardziej fotogeniczne uznano aż dwie modelki ex aequo: Paulinę Rejniak i Katarzynę Pol.

paulina-1

kasia-1

m-14

Iwona Kossman i Viola Śpiechowicz

m-181 m-187 m-195 m-213

m-224

Nagrodą główną dla zwyciężczyni FRESH FACES POLAND 2016 jest wyjazd do Nowego Jorku na największy konkurs talentów na świecie – IMTA – The International Modeling and Talent Association. To właśnie tam Ula Gumieniak zaprezentuje się przed ponad setką przedstawicieli najważniejszych agencji modelek. Warto przypomnieć, że właśnie podczas tego konkursu odkryto słynne gwiazdy: Katie Holmes, Ashtona Kutchera czy Jessikę Biel. Na Ule czeka również sesja do magazynu “Hot Moda” wydawnictwa Marquard Media Polska oraz sesja zdjęciowa w słynnym nowojorskim studio fotograficznym Pier 59 Studios.

m-243

Ciekawostką jest fakt, że modelki z agencji Magteam Model Management, organizatora konkursu Fresh Faces, przekazują 1% swoich zarobków dla Fundacji Dobry Duszek z Radomia, pomagającej dzieciom z najbiedniejszych rodzin.

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz