WYJĄTKOWA KAMPANIA SIMPLE

SIMPLE HOLIDAY_Kampania (1)

W tym sezonie do świątecznej kampanii Simple CP zaprosiło sześć wyjątkowych kobiet, stojących za sukcesem marki. Modelkami zostały m.in. stylistka, projektantka, konstruktor odzieży oraz dyrektor ds. organizacyjnych:
Jagoda Piekarska, główna projektantka. Jagoda od lat związana jest z marką, a od kwietnia 2017 pełni rolę głównego projektanta i wraz z zespołem projektowym tworzy kolekcje zgodne z DNA marki.

Katarzyna Gołaszewska, konstruktor odzieży. Zanim zobaczymy gotowy produkt w salonie, przechodzi on przez wiele cyklów produkcyjnych. Kasia odpowiada za prawidłowe konstrukcje ubrań, które trafiają do kolekcji.

Olga Roth, główny visual merchandiser i stylistka marki. Olga zajmuje się stylizacjami top modelek podczas kampanii wizerunkowych. Odpowiada również za stylizację witryn w salonach Simple.

Sophie Kobus, manager w dziale prawnym. Sophie sprawuje pieczę nad tematami administracyjnymi i prawnymi.

Małgorzata Dorczuk, area manager. Gosia współpracuje z Simple CP od kilkunastu lat, opiekując się częścią salonów marki w Polsce.

Magdalena Ignar, dyrektor ds. organizacyjnych. Magda dba o wszystkie zachodzące w firmie procesy, jest odpowiedzialna za nadzór nad wprowadzaniem kolekcji.

Któż na świecie zna markę Simple lepiej niż właśnie one?! Uważam, że to znakomity pomysł!!! Modelki pozowały na jednolitym tle – za scenografię posłużyły kolorowe tkaniny, m.in. atłas w odcieniach chłodnego błękitu i pastelowego różu. Wszystkie stylizacje zostały zaprezentowane w blokach kolorystycznych – piaskowym beżu, czerni połączonej ze złotem, różnych odcieniach błękitu i kobaltu, a także srebra, czerwieni i winnego bordo. Dzięki różnorodności kobiet, które wzięły udział w sesji, udało się pokazać wielowymiarowe oblicze marki po raz kolejny udowodnić, że Simple CP to kobiecość, siła, prostota i autentyczność.

SIMPLE HOLIDAY_Kampania (2) SIMPLE HOLIDAY_Kampania (3) SIMPLE HOLIDAY_Kampania (4) SIMPLE HOLIDAY_Kampania (5) SIMPLE HOLIDAY_Kampania (6) SIMPLE HOLIDAY_Kampania (7) SIMPLE HOLIDAY_Kampania (8) SIMPLE HOLIDAY_Kampania (9) SIMPLE HOLIDAY_Kampania (10) SIMPLE HOLIDAY_Kampania (11) SIMPLE HOLIDAY_Kampania (12)

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz