BODO ZAPRASZA DO KINA OD 3.MARCA !

BODO, TVP/ odc. 13 / na zdj/  Tomasz Schuchardt

To prawda, że serial „Bodo” wywołał sporo kontrowersji i pozostawił niesmak. Wiele było nieścisłości, stanowczo za dużo fikcji i wymyślonych postaci. Ja jednak niezmiennie się cieszę, że ktoś sięgnął po temat artystów dwudziestolecia międzywojennego, bo to zdecydowanie zwiększyło zainteresowanie tym okresem i na pewno niejedna osoba sięgnęła po książki, żeby dowiedzieć się jak to było naprawdę :-)

_____  Wszystkie zdjęcia i informacje z planu serialu znajdziecie tutaj ______

Teraz producenci serialu „Bodo” postanowili zrobić wersję kinową i już od 3.marca będzie można się wybrać do kina na „Bodo”! Na plakacie w uwodzicielskiej pozie – Tomasz Schuchardt, który wciela się w pierwszego amanta dwudziestolecia, najprzystojniejszego, najpopularniejszego, najbardziej pożądanego artystę – Eugeniusza Bodo. A poniżej mój wywiad z aktorem na temat roli Eugeniusza Bodo.


Jest rok 1916. Młody chłopak, Bodzio, ucieka z domu gdyż zamiast zostać lekarzem, jak chciałaby rodzina, marzy o karierze scenicznej. Jeszcze jednak nie wie, czy mu się to uda i wkrótce stanie się gwiazdą. Kilka lat później Eugeniusz Bodo jest u szczytu sławy. Właśnie podpisał kontrakt z wytwórnią w Hollywood, dokąd chce wyjechać wraz z miłością swojego życia. Jego plany krzyżuje wybuch okrutnej wojny.


Reżyseria: Michał Kwieciński; Występują: Tomasz Schuchardt, Roma Gąsiorowska, Patricia Kazadi, Anna Pijanowska, Agnieszka Wosińska, Mariusz Bonaszewski, Wojciech Solarza, Maja Hirsch, Stefan Pawłowski, Antoni Królikowski i in.

BODO idzie do kin na dzień kobiet
w kinach od 3 marca 2017 r.

16649225_463323623791809_7402520015909680560_n

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Retro i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz