NOWOŚCI OD SISLEYA

sis

W pałacowych wnętrzach restauracji Amber Room odbyła się prezentacja dwóch nowości Sisleya: wyjątkowego kremu do pielęgnacji okolic oczu i ust – Sisleÿa l’Iintegral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream oraz dwa profesjonalne produkty do pielęgnacji i makijażu brwi: PHYTO-SOURCILS FIX oraz PHYTO-SOURCILS DESIGN.

SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Nowy krem Sisleÿa l’Iintegral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream skutecznie przeciwdziała zmarszczkom i utracie jędrności, jak również cieniom i opuchliznom pod oczami. Redukuje też zmarszczki i drobne linie mimiczne powstałe wskutek odwodnienia skóry konturu ust. Tak wszechstronne działanie Sisleÿa l’Iintegral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream zawdzięcza naturalnym ekstraktom roślinnym działającym w perfekcyjnej synergii, zgodnie z filozofią marki. Do edycji limitowanej kremu przeciwstarzeniowego Sisleÿa l’Intégral Anti-Age dołączony jest przyrząd do masażu okolic oczu z metalową i obrotową końcówką, która obkurcza naczynia krwionośne, wygładza i modeluje kontur oka przed aplikacją kremu.

SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Zrzut ekranu 2017-07-19 o 20.02.09

Idealnym dopełnieniem premierowego kremu pod oczy są nowości Sisley z kategorii makijażu. Marka wprowadza oryginalne akcesoria do modelowania i korygowania kształtu brwi oraz podkreślenia spojrzenia, czyli: maskarę do brwi PHYTO-SOURCILS FIX oraz zaawansowany technologicznie produkt 3-w-1: PHYTO-SOURCILS DESIGN, który podkreśla łuk brwi i rozświetla spojrzenie.

Kosmetyki pojawią się w sprzedaży we wrześniu.

Zrzut ekranu 2017-07-19 o 20.04.13

Wiele z obecnych na spotkaniu gwiazd podkreślało, że kosmetyki marki Sisley towarzyszą im od lat i wciąż kuszą nowymi propozycjami. „Od lat jestem fanką kosmetyków marki Sisley. Moje ulubione to maseczka i krem z linii Black Rose, także podkład i puder sypki. Najbardziej cenię sobie kosmetyki pielęgnacyjne – skuteczne w działaniu, ładne, pachnące, w pięknych szklanych słoiczkach, osobno pod oczy, na twarz, szyję. Z chęcią sięgnę też po te najnowsze” – przyznała Renata Dancewicz.
„Uzależniłam się od Sisleya. Poczynając od zapachu Eau du Soir, który kocham od lat. Sama już go nie czuję. Za to często słyszę: „O, chyba Beata tu była, bo czuć jej perfumy!”. Ludzie kojarzą mnie z Eau du Soir. Jak mówiła moja mama, to taki zapach, i na bal, i na co dzień. Jest elegancki i szlachetny, a jednocześnie bardzo neutralny. Sisley to nadzwyczajna jakość” – podsumowała Beata Tyszkiewicz.

scena z: Jolanta Szamocka, Beata Tyszkiewicz, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Jolanta Szamocka, Beata Tyszkiewicz, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Iwona Kamińska, Marta Kuligowska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Renata Dancewicz, Anna Orłowska, Izabela Kuna, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Iwona Kamińska, Marta Kuligowska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Renata Dancewicz, Anna Orłowska, Izabela Kuna, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Marta Kuligowska, Izabela Kuna, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Marta Kuligowska, Izabela Kuna, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Karolina Wajda, Beata Tyszkiewicz, Anna Zejdler-Ibisz, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Karolina Wajda, Beata Tyszkiewicz, Anna Zejdler-Ibisz, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Wierzbowska, Bogna Sworowska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Anna Wierzbowska (Sisley), Bogna Sworowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Ewa Wojciechowska, Katarzyna Żak, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Z Katarzyną Żak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Marta Kuligowska, Izabela Kuna, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Lunch na tarasie Pałacu Sobańskich, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

fot. AKPA

Joanna Kryńska, Marta Kuligowska, Ewa Sereczyńska, Jolanta Szamocka, Iwona Kamińska, Iza Kuna, Renata Dancewicz, Ewelina Kustra, fot. Jacek Kurnikowski/fot. AKPA

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroda i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz